Sparingi w Łodzi

Fighter Uczniowski Klub Bokserski Kielce w dniu 6.02.2021 gościł w Łodzi na turnieju zorganizowanym przez zaprzyjażniony klub Jungle Gym Bałuty Łódż wraz z klubem Champion Wocławek i Akademią Holistyczną Skarżysko i Victoria Boxing Widzew Łódź Impreza udana, na ringu w Łodzi zaprezentowało się wielu utalentowanych zawodników zarówno tych młodych jak starszych ( od młodzika po seniora).

Fighter Kielce był reprezentowany przez :
Stanisław Jacenko, Hubert Chrzanowski, Konrad Barcicki, Michał Frelik, Tomasz Smołuch,Dawid Kubicki, Wojciech Jaros Trener.
Podsumowując cały wyjazd trener naszej ekipy powiedział, że jest bardzo zadowolony z wszystkich podopiecznych, każdy spisał na medal co oznacza ,że to bardzo dobrze rokuje na przyszłość a sparingi były na bardzo dobrym poziomie. Wielkie podziękowania dla Jungle Gym Bałuty Łódź w niedługim czasie zapraszamy do nas. Dodatkowo serdeczne podziękowania dla naszych wszystkich sponsorów a w szczególności co do tego wyjazdu Pana Sebastian Węgrzyna Dober za użyczenie samochodu, dla Arkadiusz Kubiec vice prezydent Kielce za zafundowanie całej drużynie posiłków a także dla Macieja Burszteina Formaster Group i Kancelaria Prawna Trzebińscy. Pamiętajcie dalej szukamy sponsorów, którzy niedużym kosztem mogliby wspomóc nasz klub w zamian za reklamę i dobre słowo przy każdej okazji. Chcemy także powiedzieć, iż nie zwalniamy tempa i już za tydzień zobaczycie nas na ringu w Akademii Holistycznej w Skarżysku. Poniżej zdjęcia z wyjazdu.

Wcześniejsze posty

Puchar Polski U-15 i U-17 w Ciechocinku

Za nami Puchar Polski U-15 i U-17 w Ciechocinku. Klub Fighter reprezentowali Patryk Dulęba oraz Bartek Rogalski. Wracamy na tarczy, ale z kolejnym cennym doświadczeniem.

boks-kielce

Znajdź Nas na Facebook'u

Gdzie jesteśmy?

Znajdź Nas
na Facebooku

Strona wykonana przez:

Copyright 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
kameLEON strony internetowe Kielce, Strony WWW Kielce