Sparingi – Akademia Holistyczna Skarżysko

Cześć to ponownie my Fighter Kielce dziś gościliśmy u Akademii Holistycznej Skarżysku na sparingach. I wiecie co?! Ponownie cała ekipa wypadła rewelacyjnie. Jak zawsze w Skarżysku impreza na wysokim poziomie aż 35 sparingów w jeden dzień. Razem z nami gościli: KKB RUSHH Kielce, Skalnik Wiśniówka, Ring Busko Zdrój, Garda Morawica, RKB Boxing Radom, BTS 1926 Broń Radom.

Trener Wojciech Jaros jest zadowolony z postawy swoich podopiecznych w dniu dzisiejszym dołączyło do drużyny trzech młodszych zawodników, którzy także pokazali się z jak najlepszej strony. Trener powiedział, że stawiamy na młodzież aby w przyszłości byli mistrzami. Dziś walczyła z nami także nasza kadrowiczka Partycja Sitarska ,która kilka dni temu wróciła ze zgrupowania kardy. W drużynie zabrakło jeszcze Filipa Oszczepalskiego, który kończy leczyć kontuzję. Drużyna Fighter Kielce wystąpiła w składzie :
Patrycja Sitarska, Kacper Machnik, Michał Frelik, Tomasz Smołuch, Konrad Barcicki, Hubert Chrzanowski, Wojtek Kula, Alex Koryciński, Wiktor Salwa, Oleksander Leściuk, Dawid Kubicki, Wojciech Jaros


Serdeczne podziękowania dla naszych sponsorów:
-Sebastian Węgrzyn Dober Car Full Serwis ( bus rewelacja)
-Maciej Bursztein Formaster
-Dariusz Trzebiński Kancelaria Prawna Trzebińscy i Partnerzy
-Producent odzieży sportowej IRONPRO https://ironpro.eu/ Jak widać na zdjęciach mamy nowego partnera, który bedzie nas wspomagał odzieżą sportową jak i sprzętem do treningu. Dzieki marce IronPro wystąpiliśmy dzisiaj w nowych barwach co widać na załączonych poniżej zdjęciach, dziękujemy serdecznie nasze Rashguardy IronPro rewelacyjnie się sprawdziły. Oczywiście polecamy i zapraszamy na stronę naszego partnera https://ironpro.eu/. To już wszystko na dzisiaj ale to nie koniec naszej promocji sponsorów i miasta Kielce na ringach krajowych. Pamiętajcie dalej szukamy ludzi dobrej woli, którzy małym kosztem mogliby wesprzeć nasz klub a my w zamian odwdzięczymy się reklamą i dobrym słowem. Pozdrawiamy

Wcześniejsze posty

Puchar Polski U-15 i U-17 w Ciechocinku

Za nami Puchar Polski U-15 i U-17 w Ciechocinku. Klub Fighter reprezentowali Patryk Dulęba oraz Bartek Rogalski. Wracamy na tarczy, ale z kolejnym cennym doświadczeniem.

boks-kielce

Znajdź Nas na Facebook'u

Gdzie jesteśmy?

Znajdź Nas
na Facebooku

Strona wykonana przez:

Copyright 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
kameLEON strony internetowe Kielce, Strony WWW Kielce