Podsumowanie roku
Zawodnicy Fightera

Podsumowując mijający sezon nasi zawodnicy toczyli ciężkie boje na różnych imprezach sportowych . UKB Fighter znalazł się nawet na 5 miejscu w Polsce jeśli chodzi o klasyfikację klubów po Młodzieżowych Mistrzostwach Polski .


Filip Oszczepalski (SENIOR) stoczył łącznie 9 pojedynków , w tym 6 wygrał gdzie walki stały na najwyższym poziomie . Były to – pojedynek z Dominikiem Kidą multimedalistą Mistrzostw Polski, wygrana walka z Krystianem Papisem który również ma bogatą przeszłość sportową, kolejnym przeciwnikiem był kadrowicz i mistrz Ukrainy Rostyk Nadolskyj .
Najcięższy bój spotkał Filipa na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski gdzie odniósł nieuczciwą w oczach większości porażkę z 5 krotnym Mistrzem Polski i ćwierćfinalista Mistrzostw Świata Oliwierem Zamojskim . Podczas tego pojedynku doznał kontuzji (rozerwanie błony bębenkowej ) która wykluczyła go ze startów co najmniej do końca roku. Jednak jego sportowy charakter na pewno jeszcze zabłyśnie za co mocno trzymamy kciuki i życzymy szybkiego powrotu do zdrowia .

Kolejnym zawodnikiem FIGHTERA który na rok 2021 stanowczo podniósł swój poziom sportowy jest Kacper Machnik (SENIOR)

sklasyfikowany na 5 miejscu po Czempionacie Polski do 23 lat. Pomimo krótkiego stażu treningowego mierzył się on na ogólnopolskich imprezach z faworytami jego kategorii wagowych . Jego ręka często nie wędrowała ku górze, ale przeciwnicy Kacpra mieli ciężki orzech do zgryzienia .
Stoczył on 11 pojedynków , w tym triumfował w walce ćwierćfinałowej do której doszedł uprzednim zwycięstwem przed czasem na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski gdzie po niejednogłośnej przegranej otarł się o brązowy medal w swojej kategorii . W Mistrzostwach Polski Seniorów zabrakło mu zdecydowanie doświadczenia , ale jest to jeszcze młody 22-letni i perspektywiczny zawodnik , który na pewno nie da za wygraną.

A teraz przechodzimy do kobiecej strony tego pięknego sportu i przedstawiamy zawodniczkę naszego FIGHTERA.


ADRIANNA JĘDRZEJCZYK (seniorka) po 6 latach przerwy w boksie , postanowiła spróbować swoich sił ponownie. Wspólnie z trenerem Wojciechem Jarosem zaliczyli 3 imprezy gdzie wygrywała wszystkie swoje walki . Było to złoto na MEMORIAŁACH Jerzego Suchodoła oraz Zbigniewa Pietrzykowskiego .
Wisienką na torcie zostały Młodzieżowe Mistrzostwa Polski gdzie wygrała 2 walki przed czasem i doszła do finału pokonując pewnie brązową medalistkę MŚ juniorek i zdobywając tym samym tytuł Mistrzyni Polski . Ada dostała również propozycję wyjazdu z kadrą Polski na mecz do Włoch , jednak ze względów prywatnych musiała odmówić.

Idąc dalej kobiecą ścieżką przedstawiamy nieco młodszą zawodniczkę naszego klubu Patrycję Sitarską (JUNIORKA). W tym roku również jej ręka często wędrowała ku górze . Stoczyła 7 walk w tym 4 na Mistrzostwach Polski Juniorek gdzie pewnie doszła do finału wygrywając przed czasem bądź punktując jednogłośnie . W ostatniej walce spotkała się ze swoją odwieczną rywalką , gdzie po wyrównanym pojedynku uległa przywożąc srebrny medal do Kielc . Została także powołana na Międzynarodowe Mistrzostwa Śląska na których zdobyła brązowy medal. Powołana na Mistrzostwa Europy nie dotarła z powodów osobistych. Dziękujemy za wparcie sponsorom klubowym oraz indywidualnym Patrycji .

Wcześniejsze posty

Puchar Polski U-15 i U-17 w Ciechocinku

Za nami Puchar Polski U-15 i U-17 w Ciechocinku. Klub Fighter reprezentowali Patryk Dulęba oraz Bartek Rogalski. Wracamy na tarczy, ale z kolejnym cennym doświadczeniem.

boks-kielce

Znajdź Nas na Facebook'u

Gdzie jesteśmy?

Znajdź Nas
na Facebooku

Strona wykonana przez:

Copyright 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
kameLEON strony internetowe Kielce, Strony WWW Kielce