Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Wałczu

Nasi zawodnicy wraz z trenerem zameldowali się na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Wałczu!
Są to: Trener WOJCIECH JAROS wraz z zawodnikami: FILIP OSZCZEPALSKI 69kg, KACPER MACHNIK 63kg, ADRIANNA JĘDRZEJCZYK 69kg.

Trzymaliśmy za nich mocno kciuki. Kategorie, w których startowali były mocno obstawione, dlatego rywalizacja była na wysokim poziomie.

Do ringu w Wałczu wszedl Kacper Machnik 63 kg krzyżując rękawice z Tomaszem Kamińskim. Wygrał pierwsza walkę przez RSC w 2 rundzie. Po przepięknej walce przegrał 1:4 ze swoim przeciwnikiem w drugiej walce i tym samym odpadł z walki o medale. Filip Oszczepalski zawalczył z Oliwierem Zamojskim w 69kg. Filip niesłusznie przegrał z Mistrzem Polski.

Nasza Ada Jędrzejczyk stoczyła swój pierwszy pojedynek również w kategorii 69kg z Aleksandrą Kisiel. Ada Jedrzejczyk wygrała przed czasem w pierwszej rundzie. Ada swoją drugą również wygrała kolejna walkę w pięknym stylu. RSC 1 runda.

Fighter Uczniowski Klub Bokserski oficjalnie chciał poinformować, że Ada Jędrzejczyk walcząc dla Fightera zdobyła złoty medal na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski. Gratulacje Ada i gratulacje dla trenera Wojciecha Jarosa

Wcześniejsze posty

Sparingi Garda Kielce

Sparingowa niedziela w Klubie Sportowym Garda Kielce Dziękujemy za wsparcieDafiUrząd Miasta KielceMinisterstwo Sportu i TurystykiHolismedico tlenoterapiaMarcin Wiktor fizjoterapiaDawid Nowek przygotowanie motoryczneStudio Reklamy „Sticker”www e-rewizje.plPB ChałupkaDober

boks-kielce

Znajdź Nas na Facebook'u

Gdzie jesteśmy?

Znajdź Nas
na Facebooku

Strona wykonana przez:

Copyright 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
kameLEON strony internetowe Kielce, Strony WWW Kielce