Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w Wałbrzychu

Od 14 do 19 listopada odbyły się Mistrzostwa Polski Kobiet i Mężczyzn w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym „Aqua Zdrój” w Wałbrzychu.

Ciężkie sparingi były niezbędne w przygotowaniu do walki. Nasz zawodnik KACPER MACHNIK, który jako jedyny wystartował w MP Seniorów w Wałbrzychu w Sobotę stoczył walkę sparingową w Grabowie za Łodzią.

Kacper Machnik w kategorii 63,5kg zmierzył się z Bartłomiejem Przybyłą. To był mocny pojedynek, ponieważ rywal był bardzo wymagający.

Kacper Machnik po zaciętym boju niestety przegrywa pojedynek na MP SENIORÓW w Wałbrzychu. Bardzo mocne tempo, pierwsza runda dla naszego zawodnika, zabrakło odrobinę doświadczenia ale na pewno nie charakteru! Przeciwnik Kacpra to utytułowany kadrowicz mający ponad 100 walk na swoim koncie. Ten pojedynek na pewno zaprocentuje w przyszłości – mówi trener Wojciech Jaros, bardzo dumny z postawy swojego podopiecznego. „Dałem z siebie wszystko bo to była bardzo ciężka wojna w ringu, teraz muszę odpocząć a w przyszłym roku ponownie pokaże na co mnie stać. Dziękuje wszystkim kibicom oraz sponsorom za wsparcie„ Nigdy porażka zawsze lekcja.

Wcześniejsze posty

Puchar Polski U-15 i U-17 w Ciechocinku

Za nami Puchar Polski U-15 i U-17 w Ciechocinku. Klub Fighter reprezentowali Patryk Dulęba oraz Bartek Rogalski. Wracamy na tarczy, ale z kolejnym cennym doświadczeniem.

boks-kielce

Znajdź Nas na Facebook'u

Gdzie jesteśmy?

Znajdź Nas
na Facebooku

Strona wykonana przez:

Copyright 2018 © Wszelkie prawa zastrzeżone.
kameLEON strony internetowe Kielce, Strony WWW Kielce